Katalog / Szukaj   Polecamy   Newsletter   Jak zamawiać   KontaktBodziers feat. Hades & RakRaczej
RH- / Energia Zwrotna (coloured vinyl)

7"

Blunted Astronaut
BAR-7-PL-001

hip hop pl

29 PLN  
Blunted Astronaut Records przedstawia: Bodziers feat. Hades & RakRaczej - "RH-" / "Energia Zwrotna".

Bodziers - Pochodzacy z Sopotu beatmaker i miłosnik starych samplerów na trójmiejskiej, podziemnej scenie działa od 99 roku, głównie w ramach macierzystej ekipy KSC, współpracujac również z innymi raperami z Ziomboi Kliki. Na swoim koncie ma kilka w całosci wyprodukowanych przez siebie nielegali m.in. SurkRak "Cokolwiek Ep", Surkim "To Cos" czy PePe "Antypop".

Szerszej publicznosci dał się poznać dzięki kolaboracji z Hadesem, której owocem były wspólne numery m.in. na "Prosto Mixtape 600V" czy reedycji płyty HiFi Bandy "Fakty, Ludzie, Pieniadze". Swój styl sam okresla jako połaczenie klasycznego, brudnego brzmienia lat 90-tych z nieco bardziej wpółczesnymi rozwiazaniami aranżacyjnymi czy rytmicznymi.

Limitowana do 300 sztuk, kolorowa siódemka jest pierwszym winylowym singlem na koncie Bodziersa. Jest to także pierwsze polskie wydawnictwo Londyńskiej wytwórni Blunted Astronaut.

Na krażku znajdziemy dwa solidne hip hopowe tracki, w których spontaniczne, surowe nawijki Hadesa (HiFi Banda) i Raka (DwaZera) doskonale komponuja się z brudnymi bitami Bodziersa, wyprodukowanymi na kultowym samplerze E-mu SP-1200. Całosci dopełniaja szalone cuty DJa Kebsa (HiFi Banda) i DJa Lolo (13 Crew).

Sprawdz to!

Premiera i wysyłka około 2012-12-31